moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Jacob już w domu

Data dodania: 11.01.2021

Sporego strachu w ostatnich dniach napędził nam Jacob. Niespodziewanie dostał drgawek, które przeraziły wszystkich. U takiego maleństwa – chłopiec dopiero co skończył rok – taki stan może nawet zagrażać życiu dziecka. Od razu przewieźliśmy go do zaprzyjaźnionego szpitala koptyjskiego. Na miejscu lekarzom szybko udało się opanować drgawki i przeprowadzić niezbędne badania. Okazało się, że mózg chłopczyka nie radzi sobie z nadmiarem płynu, który się w nim zbiera. Póki co nasz maluszek przejdzie leczenie farmakologiczne. Stan Jacoba jest już na tyle dobry, że leki możemy podawać mu w Kasisi. Mami Mery, która cały czas towarzyszyła chłopcu, opowiadała, jak dużym przeżyciem dla Jacoba był pobyt w szpitalu. Na szczęście jest już w DOMU. Wystarczyły uśmiechnięte twarze i kochające dłonie sióstr, by maluszek poczuł się bezpiecznie, by poczuł, że wrócił do siebie.

Przez najbliższy tydzień Jacob z mami Mery pozostaną na kwarantannie w naszym szpitaliku House of Hope. W Zambii od początku roku liczba osób zakażonych COVID drastycznie wzrosła, stąd w Kasisi bezwzględnie stosowane są wszystkie środki ostrożności. Dzięki Wam, dzięki rewolucji jaką przeprowadziliśmy w House of Hope, to jedno z najważniejszych miejsc w Kasisi nie przypomina zimnego szpitala, ale przytulny domek, w którym nasze dzieci odzyskują siły. Mocno wierzymy, że Jacob pozytywnie zareaguje na leczenie, a Was gorąco prosimy, byście teraz ciepło o nim myśleli. My wiemy, jaką moc mają Wasze modlitwy i wsparcie!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł