Kasisi: Gdzie dorastanie pod okiem sióstr tworzy prawdziwe kobiety

Data dodania: 10.03.2024
Kasisi to dom dzieci. Jednak najstarsze podopieczne to już prawdziwe kobiety. W dniu święta wszystkich pań życzymy im wszystkiego, co najlepsze ❤️ Niektóre z nich były w Kasisi od pierwszych dni życia, inne trafiły tu mając kilka lat. Jednak to, jakie są dziś – wspaniałe, pracowite i wrażliwe – jest zasługą sióstr, które uczą, czym jest wdzięczność, empatia, uczciwość. Dorastały w domu, który dał im solidne fundamenty.
Gdy nadejdzie wieczór, a siostra Mariola nie dotrze jeszcze do House of Mercy, gdzie mieszka razem z najstarszymi dziewczynkami, reprezentacja z latarkami rusza na jej poszukiwania. Kiedy podczas ostatniej wizyty w Kasisi Agnieszka i Kinga robiły z siostrą aktualizację informacji o dzieciach, Esnart wraz z Cecylią i Joyce „wtargnęły” do biura z postulatem – zapytały, czy zechciałyby łaskawie puścić siostrę Mariolę do domu, ponieważ jest już 21:00 i one na nią czekają ☺️ Dziewczyny nie zasną, dopóki nie porozmawiają chociaż chwilę z siostrą. Siadają wtedy już na zupełnym luzie i opowiadają, jak minął im dzień, co było dla nich fajne, a co trudne.
Chyba do nikogo nie mają tak wielkiego zaufania. Wiedzą, że choćby zrobiły najgłupszą rzecz w życiu, Mamusia zawsze będzie z nimi. Zawsze w trudnym momencie wesprze dobrym słowem, ale potrafi też być bardzo konsekwentna, gdy coś przeskrobią. To wszystko z miłości. Bo dobra matka to taka, która potrafi kochać, stawiać granice i przywołać do porządku, gdy to potrzebne. To siostra uczy je, jak być prawdziwymi kobietami, znającymi swoją wartość.
Tego też Wam wszystkim w Dniu Kobiet życzymy. Bądźcie dla siebie dobre!!! A jeśli chcecie zrobić coś dla naszych młodych kobiet z Kasisi, wpadnijcie na zakupy dla Kasisi. Sięgnijcie po Czekoladki na Dzień Kobiet, okolicznościowy upominek, który każdej sprawi ogromną radość ❤️