Kasisi ozłocone! Poznajcie zwycięzców

Data dodania: 15.10.2020

KASISI OZŁOCONE!!! 🎉Jutro Światowy Dzień Żywności🍎🥐🥣, a my już dziś meldujemy, że uczestnicy VI edycji Ozłacamy Kasisi „Jem, nie marnuję” wspólnie zebrali prawie 40 000 zł!💰💰

Kilkuset uczniów aż z 39 szkół z całej Polski, mimo pandemii i zamknięcia szkół na kilka miesięcy, nie tylko zorganizowało zbiórki dla Kasisi, ale także wzięło udział w naszych lekcjach, przekonało się, jak wiele wciąż jest miejsc, gdzie brakuje jedzenia, poznało swoich rówieśników z Zambii i Konga i wie już, co robić, by samemu nie marnować jedzenia.

Gratulujemy wszystkim uczniom, przedszkolakom, nauczycielom i innym zaangażowanym. Jesteście niesamowici, udowadniacie, że mimo wszelkich przeciwności DA SIĘ zrobić wiele dobrego! Pomyślcie, ile potencjalnie zmarnowanego jedzenia wspólnie uratowaliśmy! Razem mamy wielką moc!
Dziękujemy!!!

A oto i zwycięzcy!
🎖Nagrodę w kategorii Szybkość Działania zdobywa Zespół Szkół nr 1 w Brodnicy – Szkoła Podstawowa nr 7, która wykonała wszystkie 3 zadania w ciągu zaledwie miesiąca od startu projektu!
🏆Nagrodę w kategorii Skuteczność zdobywa Liceum Ogólnokształcące nr XIII w Szczecinie, które zebrało niebotyczną sumę aż 5 734 zł!
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy!!!

Przyszła edycja jest w przygotowaniu, będziemy informować, kiedy ruszą zapisy, a juz teraz zapraszamy i zapowiadamy, że będzie się działo!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł