moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Kasisi spełnia marzenia!

Data dodania: 14.10.2020

Tak oto Kasisi spełnia marzenia!  Młodzież uczy się malować od samego mistrza – Patricka Mumby. To wybitny i bardzo znany w Zambii artysta, kierownik wydziału sztuk pięknych w Evelyn Hone College – największej uczelni w Zambii!

Patrick, który współpracuje z zaprzyjaźnionym Kasisi ośrodkiem turystycznym i rezerwatem przyrody Chaminuka, sam wyszedł z inicjatywą, by prowadzić zajęcia z malarstwa dla naszych dzieci. I tak oto teraz mamy naszą małą kasiską akademię sztuk pięknych

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę. Wtedy to altana zamienia się w prawdziwe atelier! Chętnych jest tak dużo, że nieraz trudno o miejsce przy stoliku, ale dla prawdziwych zapaleńców to żaden problem. Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy, a naszym artystom za sztalugę może posłużyć nawet plastikowe krzesło.
Siostra Mariola już sprawdza możliwości zorganizowania w przyszłości wystawy prac dzieci w samej stolicy Zambii!

Wesprzyj dziś naszych młodych twórców, kupując przybory malarskie, by nigdy nie zabrakło farb i papieru na uskrzydlanie ich wyobraźni.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł