Kasisi właśnie świętowało wolność na dwa sposoby

Data dodania: 26.10.2022

Kasisi właśnie świętowało wolność na dwa sposoby – metaforycznie i z przymrużeniem oka, ponieważ Thabu właśnie skończyła poważny rozdział w swojej edukacji zdobywając dyplom Evelyn Home College, oraz dosłownie – ponieważ cały Dom świętował rocznicę odzyskania niepodległości Zambii.

A jak jest święto, to wiadomo – jest i zabawa. Wodna zjeżdżalnia nie dyskryminuje ze względu na wiek, masę radości miały i mniejsze dzieci i dużo starsze. Kto nie chciałby pluskać się przy tak upalnej pogodzie?

Kogo to nie zmęczyło wystarczająco, ten mógł wyskakać resztę energii w nadmuchiwanym zamku. A jak każdy wie, energię trzeba uzupełnić!

Chcemy Was namówić na sprytną zamianę – czy przekażecie porcję energii dzieciakom, które potrzebują jej nieskończone pokłady? Równowartość kawy przekażcie na tabliczkę czekolady albo talerz pełen zdrowych przysmaków, które – skoro już o wolności dziś mówimy – uwolnią najgłębsze pokłady energii w Dzieciakach.