moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Kasisi właśnie świętowało wolność na dwa sposoby

Data dodania: 26.10.2022

Kasisi właśnie świętowało wolność na dwa sposoby – metaforycznie i z przymrużeniem oka, ponieważ Thabu właśnie skończyła poważny rozdział w swojej edukacji zdobywając dyplom Evelyn Home College, oraz dosłownie – ponieważ cały Dom świętował rocznicę odzyskania niepodległości Zambii.

A jak jest święto, to wiadomo – jest i zabawa. Wodna zjeżdżalnia nie dyskryminuje ze względu na wiek, masę radości miały i mniejsze dzieci i dużo starsze. Kto nie chciałby pluskać się przy tak upalnej pogodzie?

Kogo to nie zmęczyło wystarczająco, ten mógł wyskakać resztę energii w nadmuchiwanym zamku. A jak każdy wie, energię trzeba uzupełnić!

Chcemy Was namówić na sprytną zamianę – czy przekażecie porcję energii dzieciakom, które potrzebują jej nieskończone pokłady? Równowartość kawy przekażcie na tabliczkę czekolady albo talerz pełen zdrowych przysmaków, które – skoro już o wolności dziś mówimy – uwolnią najgłębsze pokłady energii w Dzieciakach.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
505 zł
potrzebujemy:
11 000 zł