Kenneth niedługo skończy 10 lat!

Data dodania: 06.05.2022

Ten chłopiec o wielkich zamyślonych oczach to Kenneth, Kasisjanin, który jest z nami od maleńkości. Jak ten czas leci – chłopiec niedługo skończy 10 lat! Kiedy do nas trafił jako niemowlę, był bardzo zaniedbany i wymagał pilnej opieki medycznej. Przez te lata opisywaliśmy każdy kroczek, który dla Kennetha stanowił nie lada wyzwanie – od koniecznego przybrania na wadze, przez wyjście obronną ręką z bardzo poważnej infekcji wirusowej, po wyjście z paraliżu. Wy również, a w szczególności rodzice adopcyjni chłopca, jesteście autorami tego sukcesu!

Właśnie powoli kończy się 2-tygodniowy wakacyjny pobyt chłopca w Domu, ale to nie znaczy, że upłynął on pod znakiem leniuchowania – Kenneth kilka razy uczęszczał na zajęcia fizjoterapii, dając z siebie naprawdę wszystko. To zuch chłopak.

Po zaangażowaniu i przede wszystkim uśmiechu wiemy, że jest wielkim fanem pomocy sensorycznych, które jakiś czas temu zafundowaliście dzieciom. Ponieważ na co dzień Kenneth ma problemy z koncentracją, tym bardziej byliśmy zdumieni, widząc, że udało mu się przez dłuższy czas wysiedzieć przed świetlnym ekranem przy kolorowej układance. W takich chwilach widzimy, że to, co robimy, i całe Wasze bezgraniczne wsparcie naprawdę ma ogromne znaczenie. Dzięki niemu, takie dzieci jak Kenneth mogą zawalczyć o każdy dodatkowy centymetr na mapie samodzielności.

Dziękujemy, że stwarzacie szanse dla takich dzieci, jak Kenneth. Że możemy na Was liczyć, kiedy pojawi się maluch o nowych, pilnych potrzebach, i że zawsze jesteście gotowi, żeby stworzyć dla dziecka prawdziwy Dom. Zajrzyjcie dziś do Kennetha – wyślijcie mu wsparcie i miłość, zostając rodzicami adopcyjnymi albo podarujcie przyrządy do fizjoterapii czy smaczne witaminy, które pozwolą mu codziennie rozwijać skrzydła!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł