Kochamy Kasisi, bo to nasz DOM

Data dodania: 30.12.2022

Kochamy Kasisi, bo to nasz DOM. I jak w każdym domu, prócz miłości, bezpiecznego, ciepłego kąta, są tu też sprawy do załatwienia. Czasem kapie z dachu lub trzeba niespodzianie jechać do lekarza. Zawsze trzeba myśleć, by dopiął się miesięczny budżet, by tego bezpiecznego kąta nie zakłócił strach i niepewność.

Dziękujemy, że jak najlepsi domownicy czuwacie, by w Kasisi nie tylko nie zabrakło na najważniejsze rzeczy, ale też by to miejsce cały czas rozkwitało i było przestrzenią, gdzie każdy podopieczny otrzymuje pełen zestaw możliwości i narzędzi, by rozwinąć skrzydła i móc sięgać po swoje marzenia.

Dziękujemy za Waszą miłość do Kasisi, którą okazujecie też w konkretnych czynach.

W 2022 roku pomogliście nam przekazać do Kasisi 2 033 558,80 zł! Na terenie domu powstała sala rehabilitacyjna, trwa budowa nowej biblioteki. Dla najmłodszych przybyło rowerków, dla starszych tabletów potrzebnych do nauki. Wysyłaliśmy do szkoły podstawowej 120 uczniów, do średniej 20. Eva i James wciąż mogą studiować w Polsce.

W Kasisi przywitaliśmy 55 nowych domowników. Wszystkich pod opieką jest ich dziś 220. To 220 wspaniałych młodych ludzi, którzy dziś uśmiechają się do Was z wdzięcznością za to, że pomagacie tworzyć wraz z siostrami szczęśliwy, bezpieczny DOM.

Już za kilka dni zaczniemy Wam wysyłać potwierdzenia darowizn, dziękując raz jeszcze, bardzo konkretnie, za Wasze okazane Kasisi serce. By otrzymać zwrot podatku, pamiętajcie, by użyć ich rozliczając swoje PITy. A Ci z Was, którzy nie wiedzą, co dobrego można zrobić jeszcze w starym roku, zachęcamy, by przed jego końcem o kolejne potwierdzenie darowizny się postarać.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł