Kontrola wagi bejbików

Data dodania: 17.08.2020

W Domu pod gabinetem pielęgniarskim z samego rana ustawiła się kolejka, niczym u nas 30 lat temu przed sklepem mięsnym😉 Pora na comiesięczną kontrolę wagi u bejbików. Wynik na wadze wprawił w lekkie osłupienie Jamesa i Blessing, nas z resztą też 😉

A tak poważnie – wiecie, dlaczego nie pokazujemy Wam w Kasisi zdjęć cierpiących na niedożywienie dzieci? Bo dzięki Waszym zakupom w Spiżarni Kasisi – ich tu nie ma. Są miejsca na świecie, w których musimy leczyć dzieci po szkodzie (i robimy to), w Kasisi mamy szansę działać przed szkodą i dzięki Wam zapewnić KAŻDEMU dziecku pełnowartościową dietę odpowiednią do jego wieku i stanu zdrowia.

ZAPRASZAMY na Zakupy! Kurczak, kosz warzyw, owoców, mleko… – to z nich bierze się energia Kasisjan. Niech dzisiaj ustawią się KOLEJKI przy naszych Spiżarnianych kasach!
Robiąc u nas zakupy, zapewniacie, że kasiskie talerze nie będą puste, że co miesiąc będziemy w stanie kupić tyle jedzenia, ile potrzeba naszym dzieciom!

Zrób zakupy w kasiskiej spiżarni