moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Magiczne Boże Narodzenie w Kasisi: Dzień Pełen Radości Dzięki Wam

Data dodania: 27.12.2023
Boże Narodzenie w Kasisi – to jedyny taki dzień w roku…
Od samego rana rozpoczęło się wielkie świętowanie. Tego dnia w Domu rządzą słodycze, kolorowe napoje, balony, czapki, wspólne oglądanie filmów no i oczywiście prezenty!
Kto zafundował wszystkie te słodkości i balony? WY. Dzięki Wam dzieciaki miały Boże Narodzenie jak z bajki.
Mali Kasisjanie rozemocjonowani, pełni przeżyć, położyłi się tego dnia spać. A my – wraz z Siostrami – dziękujemy Wam, bo tylko dzięki Wam jesteśmy dziś w stanie przyjąć KAŻDE dziecko tak, jak Najważniejszego Człowieka na Świecie, Boże Narodzenie jest u nas każdego dnia… 💗
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł