Magiczne Boże Narodzenie w Kasisi: Dzień Pełen Radości Dzięki Wam

Data dodania: 27.12.2023
Boże Narodzenie w Kasisi – to jedyny taki dzień w roku…
Od samego rana rozpoczęło się wielkie świętowanie. Tego dnia w Domu rządzą słodycze, kolorowe napoje, balony, czapki, wspólne oglądanie filmów no i oczywiście prezenty!
Kto zafundował wszystkie te słodkości i balony? WY. Dzięki Wam dzieciaki miały Boże Narodzenie jak z bajki.
Mali Kasisjanie rozemocjonowani, pełni przeżyć, położyłi się tego dnia spać. A my – wraz z Siostrami – dziękujemy Wam, bo tylko dzięki Wam jesteśmy dziś w stanie przyjąć KAŻDE dziecko tak, jak Najważniejszego Człowieka na Świecie, Boże Narodzenie jest u nas każdego dnia… 💗