moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Małemu Divine trudno jest przybrać na wadze – pomożecie?

Data dodania: 15.08.2022

Divine potrzebuje Waszego wsparcia!

Chłopiec cały czas walczy z niedożywieniem i z gruźlicą. Jego stan trochę się ustabilizował, ale nadal trudno mu jest przybrać na wadze. Pilnie przestrzegamy zasad specjalistycznej diety, która ma ogromne szanse powodzenia – ale potrzebujemy sporego zapasu mleka terapeutycznego!

Czy pomożecie nam dziś nakarmić malucha? Każdy gram mleka jest w tej chwili bardzo potrzebny!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 750 zł
potrzebujemy:
17 000 zł