moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Małemu Divine trudno jest przybrać na wadze – pomożecie?

Data dodania: 15.08.2022

Divine potrzebuje Waszego wsparcia!

Chłopiec cały czas walczy z niedożywieniem i z gruźlicą. Jego stan trochę się ustabilizował, ale nadal trudno mu jest przybrać na wadze. Pilnie przestrzegamy zasad specjalistycznej diety, która ma ogromne szanse powodzenia – ale potrzebujemy sporego zapasu mleka terapeutycznego!

Czy pomożecie nam dziś nakarmić malucha? Każdy gram mleka jest w tej chwili bardzo potrzebny!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł