Mark ma zaledwie miesiąc

Data dodania: 10.03.2023
Kasisi znowu szeroko otwiera dziś swoje drzwi, ponieważ kolejne dziecko potrzebuje DOMU. Mark ma zaledwie miesiąc i młodziutką mamę, która została okrutnie skrzywdzona. Ona sama potrzebuje teraz troski i opieki.
Dziś podaliśmy jej rękę. Powiedzieliśmy, że zajmiemy się jej synem, że w Kasisi będziemy się nim opiekować najlepiej jak umiemy.
Dzięki temu dziewczyna będzie mogła skończyć szkołę i zadbać o dobrą przyszłość dla siebie. Być może, jak kiedyś stanie na nogi i będzie na to gotowa, zabierze synka do domu. Póki co domem Marka będzie Kasisi.
Chłopiec potrzebuje ogromnego wsparcia i mocno wierzymy w to, że od Was je otrzyma!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł