moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Mark ma zaledwie miesiąc

Data dodania: 10.03.2023
Kasisi znowu szeroko otwiera dziś swoje drzwi, ponieważ kolejne dziecko potrzebuje DOMU. Mark ma zaledwie miesiąc i młodziutką mamę, która została okrutnie skrzywdzona. Ona sama potrzebuje teraz troski i opieki.
Dziś podaliśmy jej rękę. Powiedzieliśmy, że zajmiemy się jej synem, że w Kasisi będziemy się nim opiekować najlepiej jak umiemy.
Dzięki temu dziewczyna będzie mogła skończyć szkołę i zadbać o dobrą przyszłość dla siebie. Być może, jak kiedyś stanie na nogi i będzie na to gotowa, zabierze synka do domu. Póki co domem Marka będzie Kasisi.
Chłopiec potrzebuje ogromnego wsparcia i mocno wierzymy w to, że od Was je otrzyma!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
505 zł
potrzebujemy:
11 000 zł