moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Mark ma zaledwie miesiąc

Data dodania: 10.03.2023
Kasisi znowu szeroko otwiera dziś swoje drzwi, ponieważ kolejne dziecko potrzebuje DOMU. Mark ma zaledwie miesiąc i młodziutką mamę, która została okrutnie skrzywdzona. Ona sama potrzebuje teraz troski i opieki.
Dziś podaliśmy jej rękę. Powiedzieliśmy, że zajmiemy się jej synem, że w Kasisi będziemy się nim opiekować najlepiej jak umiemy.
Dzięki temu dziewczyna będzie mogła skończyć szkołę i zadbać o dobrą przyszłość dla siebie. Być może, jak kiedyś stanie na nogi i będzie na to gotowa, zabierze synka do domu. Póki co domem Marka będzie Kasisi.
Chłopiec potrzebuje ogromnego wsparcia i mocno wierzymy w to, że od Was je otrzyma!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł