Miesiąc Solidarności: Razem dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Data dodania: 09.10.2023

W październiku solidaryzujemy się z osobami cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce. To też miesiąc solidarności z kilkorgiem naszych podopiecznych. Ogranicza ich ciało, ale mają za to piękne dusze.

Są to dzieciaki, które potrzebują wyjątkowego wsparcia – codziennych rehabilitacji, regularnych wizyt u specjalistów i opieki przez 24 godziny na dobę.

Choć nie mogą powiedzieć „dziękuję”, to ich uśmiech mówi wszystko. Mają w sobie ogromne pokłady wdzięczności.

Dziękujemy za wsparcie i prosimy, pamiętajcie, szczególnie dziś o tych wszystkich dzieciakach, które są uwięzione we własnych ciałach. Nie musimy być bezczynni – możemy dać im szansę na samodzielne, pełne życie!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł