moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Miesiąc Solidarności: Razem dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Data dodania: 09.10.2023

W październiku solidaryzujemy się z osobami cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce. To też miesiąc solidarności z kilkorgiem naszych podopiecznych. Ogranicza ich ciało, ale mają za to piękne dusze.

Są to dzieciaki, które potrzebują wyjątkowego wsparcia – codziennych rehabilitacji, regularnych wizyt u specjalistów i opieki przez 24 godziny na dobę.

Choć nie mogą powiedzieć „dziękuję”, to ich uśmiech mówi wszystko. Mają w sobie ogromne pokłady wdzięczności.

Dziękujemy za wsparcie i prosimy, pamiętajcie, szczególnie dziś o tych wszystkich dzieciakach, które są uwięzione we własnych ciałach. Nie musimy być bezczynni – możemy dać im szansę na samodzielne, pełne życie!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł