moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Miłość na śmierć nie umiera – pożegnanie z Emmanuelem

Data dodania: 30.06.2022

Czasem jedyne, co możemy zrobić dla małej istotki, to podarowanie pierwszego i ostatniego kochającego Domu.

Nasz Emmanuel zmarł dzisiaj, w dniu swoich pierwszych urodzin – wiadomość ta spadła na nas jak grom z jasnego nieba.

Każda śmierć dziecka to w Kasisi ogromna tragedia. W Domu staramy się zrobić wszystko, by zapewnić dzieciom najlepsze żywienie, zaplecze medyczne, opiekę lekarzy i zabiegi, ale ze śmiercią nie zawsze udaje nam się wygrać. Chłopiec cierpiał na wrodzoną wadę serca, która sprawiła, że już w pierwszych miesiącach życia musiał przejść poważną operację.

Prosimy Was dziś o przesłanie ciepłych myśli w kierunku Emmanuela, który – głęboko w to wierzymy – dzięki Wam dowiedział się, czym jest miłość i prawdziwy Dom. Za to bardzo Wam dziękujemy.

Chcemy też gorąco prosić Was o trzymanie kciuków za Gabriela, który potrzebuje Waszego wsparcia! Chłopiec wrócił wczoraj do szpitala – wstępna diagnoza to gruźlica połączona z niedoczynnością nerek. Gabriel jest pod opieką najlepszych specjalistów w Lusace, ale przebieg choroby głodowej, na którą cierpi chłopiec, jest podstępny. Stan dzieci często wydaje się stabilizować, ale to właśnie wtedy liczne powikłania bezlitośnie atakują osłabiony organizm. O wszystkich nowych informacjach będziemy Was bieżąco informować, dlatego odwiedzajcie naszą stronę w najbliższych dniach. Bardzo, bardzo chcielibyśmy, aby kolejne informacje były tylko optymistyczne.

Miłość na śmierć nie umiera – zapamiętajmy te słowa ks. Twardowskiego w tym trudnym dniu.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 307 zł
potrzebujemy:
48 000 zł