Moc uśmiechów od Jamesa i Blessing

Data dodania: 07.05.2020

Nie mogło być inaczej. James, który swój wizerunek ceni ponad wszystko i zwykle jak tylko może unika zdjęć, tym razem dał się przekonać Blessing do wspólnej fotki. Wybrali najlepszy uśmiech z długiej listy wszystkich, które mają w zasobach. Jak tu się nie uśmiechać, idąc w parze z taką gwiazdą!

Joseph zachorował nam na malarię. Dostał leki i możliwość poskakania po telewizyjnych kanałach w biurze siostry Marioli. Druga nasza pacjentka, Abigail ma się już zdecydowanie lepiej. Wasze słowa otuchy bardzo ją wzmocniły.

Poza tym Kasisi dalej pozostaje zamknięte. W Zambii przybywa zachorowań, ale my się przecież nie damy wirusowi. Jedyne, czym można się dziś u nas zarazić to uśmiech Jamesa i Blessing. Dobrego dnia!

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!