moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Na ten weekend mamy dla Was naszą małą definicję szczęścia

Data dodania: 15.08.2022

Na ten weekend mamy dla Was naszą małą definicję szczęścia. Malucha, który jest bezpieczny, kochany, i wie, że już nigdy nie będzie głodny.

Kasiskie półki uginają się od zapasów mleka terapeutycznego, które podarowaliście Divine, co pozwala nam z naprawdę dużym optymizmem patrzeć w przyszłość. Żadne dziecko nie powinno być głodne!
Divine dzielnie walczy z gruźlicą, co oznacza, że będzie potrzebował jeszcze wielu rund badań, mierzenia, ważenia, testów i leków. Większość badań wykonujemy w naszym kasiskim szpitaliku House of Hope, dzięki czemu dzieci czują się dosłownie jak w domu i wiedzą, że zawsze pomoc jest blisko.

To, co u nas w Polsce dostępne jest dla każdego dziecka za darmo, w Zambii niestety trochę kosztuje. Praca lekarzy, odczynniki laboratoryjne, szafy pełne nowoczesnych leków, sprzęt do badań – dzięki Wam zawsze mogliśmy utrzymać własny szpitalik, który był punktem pierwszej pomocy dla naszych dzieci. Czy znajdzie się wśród Was ktoś, kto zechce dziś podarować temu maluchowi choć jeden komplet badań?

Wiemy, że z Wami Divine wyjdzie z tych zdrowotnych tarapatów – nie ma innej możliwości!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 528 zł
potrzebujemy:
4 950 zł