moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Najlepsze życzenia dla Siostry Marioli!

Data dodania: 15.07.2021

Wczorajszy dzień niby zwykły, najzwyklejszy. Siostra Mariola z samego rana wyjechała z Kasisi, by pozałatwiać wiele spraw dla domu. Wróciła późno, gdy dzieci już spały. Ale one o tym dniu – URODZINACH S. MARIOLI – nigdy nie zapominają.

Dziś bladym świtem przed biurem s. Marioli pojawił się Joseph – jako pierwszy chciał się przytulić i powiedzieć, że pamięta. Za nim przybiegła Bella, którą emocje podczas oczekiwania na siostrę jednak szybko wyczerpały. Później już drzwi od biura się nie zamykały. Każdy chciał choć na chwilę przybiec do siostry, pokazać, jak ważna jest dla niego.

Kochana Siostro! Dziś my chcemy podarować Siostrze odrobinę tego ciepła, którym Siostra ogrzewa skrzywdzone serca dzieci. Dziękujemy, że Siostra JEST i zabiera nas w jedną z najpiękniejszych podróży. Już tyle razy byliśmy świadkami jak dzięki trosce, uśmiechowi, pokazywaniu bez zbędnych słów każdemu dziecku, że jest ważne – czyli MIŁOŚCI – pękały najtwardsze lody w małych sercach. Mocno ściskamy, ślemy najlepsze życzenia!!! Samego dobra, dużo zdrowia i sił.

A może zrobimy s. Marioli malutką niespodziankę, obdarowując ją ulubionymi śliwkami w czekoladzie? One, tak jak nasza Solenizantka są niezwykłe – od razu zamieniają się w czyste DOBRO dla dzieci.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 330 zł
potrzebujemy:
10 000 zł