moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Nasza kasiska młodzież zjeżdża z internatów

Data dodania: 07.04.2023
Siostra Mariola od kilku dni praktycznie nie wysiada z auta. Kurs DOM-LUSAKA, LUSAKA-DOM robi kilka razy dziennie.
A to wszystko w szczytnym celu:) By rodzina na święta była razem.
Nasza kasiska młodzież zjeżdża z internatów, a nasza kochana siostra zabiera ich z różnych punktów miasta i wiezie do Kasisi. Wszyscy zmęczeni podróżą, ale szczęśliwi, że Wielkanoc będą mogli spędzić wspólnie z siostrami i innymi dzieciakami. Bo wiadomo nie od dziś, że wszędzie dobrze, ale w DOMU najlepiej.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł