Nasza pomoc sprawia, że dzieci czują się kochane

Data dodania: 26.05.2024
– Dla tych dzieci jesteście już jak rodzina – tak zareagowała siostra Mariola na widok powitania, które w Kasisi urządziły nam dzieci. Gdy wysiadłyśmy z samochodu na kasiskim dziedzińcu, wszyscy już na nas czekali. Rzuciliśmy się sobie w objęcia. Cóż to była za radość! ❤️
Należeć do tej rodziny to olbrzymi zaszczyt, ale też zobowiązanie, by troszczyć się o nią zawsze, gdy tylko będzie nas potrzebować. Mamy to szczęście być tu na miejscu, ale za każdym razem, gdy tulimy naszych podopiecznych, powtarzamy im, że to też od Was. Że bardzo ich kochacie i przesyłacie pozdrowienia. Ta radość i wdzięczność dzieciaków jest również dla Was. Dbacie o to, by wszyscy mieszkańcy domu byli bezpieczni, mogli się uczyć, rozwijać swoje pasje i realizować marzenia. Czują się dzięki Wam kochani!
Jeśli jeszcze nie wspieracie któregoś z naszych podopiecznych za pośrednictwem „Adopcji z sercem”, postaramy się w najbliższych dniach przekonać Was, jak bardzo warto to zrobić. Będą zdjęcia, relacje, spotkania live. Zrobimy wszystko, byście poczuli, że jesteście tuż obok, w samym sercu najszczęśliwszego domu po tej stronie równika! Ściskamy Was z Kasisi!
Kinga i Aga