Nasze dzieciaki opanowują przestrzeń powietrzną!

Data dodania: 15.08.2022

Nasze dzieciaki opanowują przestrzeń powietrzną! ✈️

Pamiętacie, jak kiedyś mówiliśmy Wam, że sky is the limit? No to już nie ma dla naszych Kasisjan granic, dalej już tylko gwiazdy. 😉

Emocji podczas startu było mnóstwo – dzieci, niemalże przyklejone do szyb, co kilka sekund krzyczały w zachwycie:
– Kasisi jest stąd takie malutkie! – Samochody wyglądają jak moje zabawki! – Czy jak będę miał skrzydła jak samolot, to też będę tak latał?

I myślimy sobie wtedy, że tak – bo skrzydła dajecie tym zuchom codziennie, czy to przekazując tabliczkę czekolady, czy kupując książkę do biblioteki, czy w końcu decydując się na adopcję. Tak, że dzieci dosłownie i w przenośni mogą sięgać gwiazd. Snują plany o rzeczach niedawno niemożliwych – o dalekich wycieczkach, o pomaganiu innym kiedy już dorosną (wiadomo, każdy, zainspirowany Jamesem i Evą, chce być lekarzem 😉 ). O tym, jak może kiedyś odwiedzą Polskę, a później wrócą w odwiedziny do najważniejszej Mamusi – czyli siostry Marioli.

Z Wami wiemy, że wszystko jest możliwe – nawet podniebne wojaże. Kto wie, może w tym roku większość postanowi zostać pilotami? 😉

Na wszelki wypadek radzimy Wam dziś obrać kurs na spiżarnię, ponieważ energia do nauki i odważnych planów wymaga odważnego bilansu kalorycznego – kosz warzyw lub owoców to najwspanialszy prezent, jaki możecie im dziś podarować. I obiecujemy, że tutaj nie ma marudzenia na żadną zieleninę.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł