Nasze Siostry: Błogosławieństwo Kasisi

Data dodania: 06.02.2024

Pełne ciepła i miłości. Przytulą, pocieszą, doradzą. Takie są nasze siostry. To one tworzą solidny fundament DOMU. Każde dziecko od malutkiego bejbika, po studenta, zawsze, gdy tylko tego potrzebuje, dostanie wsparcie.

Ich poczucie humoru nieraz już rozładowało trudną sytuację. A zaradność sprawia, że nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać.
To dzięki nim wszyscy dobrze się tu czują.

Siostry nie prowadzą instytucji, one tworzą prawdziwy DOM ❤️