moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Nasze Siostry: Błogosławieństwo Kasisi

Data dodania: 06.02.2024

Pełne ciepła i miłości. Przytulą, pocieszą, doradzą. Takie są nasze siostry. To one tworzą solidny fundament DOMU. Każde dziecko od malutkiego bejbika, po studenta, zawsze, gdy tylko tego potrzebuje, dostanie wsparcie.

Ich poczucie humoru nieraz już rozładowało trudną sytuację. A zaradność sprawia, że nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać.
To dzięki nim wszyscy dobrze się tu czują.

Siostry nie prowadzą instytucji, one tworzą prawdziwy DOM ❤️

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł