moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Natasha i Simon to siła charakteru

Data dodania: 23.02.2022

O tym, że rodzeństwo Natasha i Simon to siła charakteru, upór i konsekwencja w dążeniu do celu, wiedzą wszyscy w Kasisi. Ale żeby aż tak???

Kilka dni temu po maluchy przyjechała babcia. Miały spędzić u niej krótkie wakacje.

W pełni podekscytowane zasypiały dzień wcześniej, opowiadając dookoła o tym, co je czeka. Gdy tylko babcia rano stanęła w progu Kasisi, dzieci pożegnały się ze wszystkimi i pędem poleciały do niej…

Nie minęła godzina, gdy z bejbikowego yardu zaczęło dochodzić znajome „Mamushiaaa! Mamushiaaa!“. Siostra Mariola wyskoczyła z biura i ku swojemu zdziwieniu zobaczyła przed sobą roześmianych od ucha do ucha Natashę i Simona. Na pytanie co tu robią, z radością w głosie odpowiedzieli: Wróciliśmy już z wakacji!!!

Okazało się, że gdy tylko autobus ruszył, nasze 5-latki zaczęły domagać się, by kierowca zatrzymał autobus, bo ukochane Kasisi zniknęło im z oczu. Gdy słowa nie poskutkowały, dzieci weszły na wyższe rejestry swoich głosów i wtedy już wszyscy w autobusie prosili kierowcę, by się zatrzymał. Bezradna babcia wróciła z dziećmi do Kasisi.

I sami powiedźcie, jak tu nie kochać naszych dzieci? Choć siostry dokładają starań, by determinację maluchów skierować na właściwe tory, to to zdarzenie pokazuje, czym dla dzieci jest Kasisi. Ostoją bezpieczeństwa, w której dzięki przekazywanemu przez Was DOBRU, mogą być sobą – normalnymi urwisami, najedzonymi, śpiącymi w swoich łóżeczkach, mającymi kolegów – po prostu zadbanymi i kochanymi, tak, jak na to zasługuje KAŻDE dziecko na świecie.

A skoro o DOBRU mowa, to jutro jest najlepszy dzień na jego PĄCZKOWANIE. W Tłusty Czwartek półki kasiskiej Spiżarni zawsze są pełne wyjątkowych pączków. Takich, dzięki którym w Kasisi przybędzie wartościowych produktów spożywczych, leków w naszym szpitaliku, wszystkiego, co pomaga nam budować ten pełen nadziei DOM.

To jak ustawiamy w kolejce się po DOBRA? U nas nigdy nie ma pustych kalorii!!!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł