Niezastąpiona Mama dla 250 Serc w Kasisi

Data dodania: 13.05.2024
Siostra Mariola powinna pobić światowy rekord, będąc mamą dla ponad 250 dzieciaków! ❤️
To właśnie ona każdego dnia załatwia tysiące kasiskich spraw, jednocześnie mając czas na szczerą rozmowę dla każdego z osobna. Nie bez powodu dzieci nazywają ją swoją Mamusią. Wiedzą, że jak tylko potrzebują dobrego słowa i przytulenia, to nigdy nikomu nie odmówi. A gdy ktoś nabroi, stanowczo ale spokojnie potrafi postawić do pionu.
W Zambii Dzień Matki wypadał wczoraj, 12 maja. Nie obyło się bez kwiatów, które tak bardzo siostra Mariola uwielbia. Wy również możecie podarować wirtualny kwiat 🌸dzięki niemu zapewnicie siostrze spokój w planowaniu dalszych inwestycji i pewność, że w Kasisi nigdy niczego nie zabraknie. Bo Kasisi to nie tylko dzieci, siostry, czy pracujące tam Mamies. Kasisi to także Wy!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł