moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Nogi same poderwały się do tańca

Data dodania: 02.12.2019

Tym razem to one miały największy powód do radości. Do Kasisi dotarły właśnie wygodne, przewiewne, dobrej jakości sandały dla dzieci.

Jakiś czas temu opowiadaliśmy Wam, jak trudno tu na miejscu znaleźć sensowne buty dla naszych dzieci. Takie, w których mogłyby czuć się komfortowo w 40 stopniowych upałach i spokojnie bawić się bez obawy, że za chwilę znowu trzeba będzie szukać nowych. Te kupowane na rynku lokalnym rozpadały się po dwóch tygodniach.

Trochę czasu to zajęło. Najpierw szukaliśmy producenta, który pomógłby nam dostarczyć buty do Kasisi, potem dłuuugo płynęły do Afryki, a na końcu musieliśmy poczekać, aż zambijska poczta przestanie strajkować. Ale już są!!!

Dzieci ślą Wam uściski z podziękowaniami! Ufundowaliście im zupełnie inny komfort. Dziękujemy też firmie Crocs za pomoc w organizacji i transporcie butów do Kasisi.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 274 zł
potrzebujemy:
10 500 zł