moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Nogi same poderwały się do tańca

Data dodania: 02.12.2019

Tym razem to one miały największy powód do radości. Do Kasisi dotarły właśnie wygodne, przewiewne, dobrej jakości sandały dla dzieci.

Jakiś czas temu opowiadaliśmy Wam, jak trudno tu na miejscu znaleźć sensowne buty dla naszych dzieci. Takie, w których mogłyby czuć się komfortowo w 40 stopniowych upałach i spokojnie bawić się bez obawy, że za chwilę znowu trzeba będzie szukać nowych. Te kupowane na rynku lokalnym rozpadały się po dwóch tygodniach.

Trochę czasu to zajęło. Najpierw szukaliśmy producenta, który pomógłby nam dostarczyć buty do Kasisi, potem dłuuugo płynęły do Afryki, a na końcu musieliśmy poczekać, aż zambijska poczta przestanie strajkować. Ale już są!!!

Dzieci ślą Wam uściski z podziękowaniami! Ufundowaliście im zupełnie inny komfort. Dziękujemy też firmie Crocs za pomoc w organizacji i transporcie butów do Kasisi.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 120 zł
potrzebujemy:
4 950 zł