moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Nowe Nadzieje, Nowe Historie: Przyjęcie Sześciorga Dzieciaków w Kasisi

Data dodania: 09.02.2024

Kasisi po raz kolejny otwiera szeroko drzwi dla maluchów potrzebujących pomocy. W ciągu ostatnich miesięcy trafiło do nas sześcioro nowych dzieciaków. Dla niektórych nasz DOM będzie pierwszym.

Przyniesiono do nas Destiny Miracola. Jego mama zmarła dwa dni po porodzie, ojca nie znamy, a babcia nie ma już sił, by zając się wnukiem.
Jest też u nas Emmanuel, którego mama zaraz po tym jak przeżyła najpiękniejsze chwile w swoim życiu, zmarła. Nie zdążyła nawet przywitać się ze swoim nowonarodzonym synkiem. Tata Emmanuela jest młodym chłopakiem i wie, że sam nie poradzi sobie z takim maleństwem. Być może, gdy chłopiec podrośnie, wróci do kochającego taty.
Przyjęliśmy też rodzeństwo: bliźnięta Ruth i Rubena oraz ich starszą siostrzyczkę Dorcas. Ich mama przeszła załamanie po śmierci męża, nie radziła sobie z opieką nad dzieciakami i postanowiła przyprowadzić je do nas, bo wiedziała, że tutaj będą bezpieczne, odpowiednio zaopiekowane i bardzo kochane.

Jest też porzucony Gabriel, którego policja znalazła przed swoim posterunkiem. Wciąż zastanawiamy się jaki był powód, by zostawić tak kochane maleństwo. Być może to była najtrudniejsza decyzja w życiu dla jego mamy…

Ile dzieciaków w Kasisi, tyle różnych historii. My staramy się, żeby do każdej z nich dopisać szczęśliwe zakończenie. I dzięki Tobie, to staje się możliwe. Adoptuj z sercem!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł