Opieka i czułość mamies dodaje Memory sił!

Data dodania: 29.05.2024
To była spokojna noc. Niepokój, który zakodował się w emocjach Memory, odszedł. W końcu instynktownie poczuła, że tu, w Domu, jest bezpieczna, może nam zaufać. To co złe już minęło.
Dziś dzień pierwszych spotkań. Memory poznaje mamies i inne dzieciaki. Zaczyna się otwierać. Bardzo potrzebuje uwagi i przytulenia. Z samego rana zrobiliśmy jej komplet badań. Z ulgą odczytaliśmy wyniki. Wszystkie w normie. Teraz najważniejsze jest, by dziewczynkę dobrze nawodnić i odżywić – dodać energii i sił, by mogła dołączyć do reszty dzieci. One zrobią najważniejszą robotę. Potrafią zalać miłością i odbudować każde pokaleczone serce.
A Wam dziękujemy, że jesteście! Dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu kasiskiej Spiżarni i Oddziału Ratunkowego mogliśmy działać, gdy tylko Memory pojawiła się w progu Kasisi. Nigdy nie wiemy, w jakim stanie trafi do nas dziecko. Wasze Zakupy dla Kasisi pozwalają nam reagować natychmiast. Im większy w naszym sklepie ruch, tym większa pomoc dla małych podopiecznych. To zawsze są najlepiej wydane pieniądze! Pomożecie dziś? ❤️
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł