moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Podaruj PĄCZEK DOBRA

Data dodania: 10.02.2021

Tłusty Czwartek to OBFITOŚĆ, a ona zawsze jest pochodną dawania. Dzięki Wam mali mieszkańcy Kasisi doświadczają obfitości DOBRA w życiu, w którym na początku coś poszło bardzo nie tak. Na szczęście tam, gdzie dla innych jest za trudno, gdy odrzucają, tracą nadzieję i wiarę, jesteście Wy i Siostry!

Sami zobaczcie – ANASTAZJA, o której życie tak walczyliśmy, PO RAZ PIERWSZY IDZIE DO SZKOŁY!!!

Gdy pojawiła się u nas w stanie skrajnego zagłodzenia, wszyscy modliliśmy się o choćby jeszcze jeden dzień. Z tych dni uzbierało się już 6 pełnych życia lat. To najlepszy dowód na to, jak działa Wasza dawana w obfitości dzieciom miłość. Gdyby nie Kasisi, gdyby nie cała żywność, jaką dostarczacie do Spiżarni, w tym mleko terapeutyczne, Anastazja nie zaczęłaby dziś szkoły…

Tłusty Czwartek w kasiskiej Spiżarni to zawsze PĄCZKOWANIE dobra. Specjalnie na ten dzień dodaliśmy do oferty pączki, które możecie już teraz ufundować naszym dzieciom!

U nas nigdy nie ma pustych kalorii. Każdy podarowany przez Was PĄCZEK DOBRA zamienimy na DOBRO w czystej postaci! Takie DOBRO, dzięki któremu Anastazja się dziś uśmiecha i spełnia swoje marzenia o tornistrze i nowych szkolnych koleżankach. Dzięki PĄCZKOM DOBRA przybędzie w Kasisi wartościowych produktów spożywczych, leków w naszym szpitaliku, wszystkiego co pomaga nam budować ten pełen nadziei DOM.

To jak? Pobijemy w tym roku rekordy pączkowania?

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł