Podaruj PĄCZEK DOBRA

Data dodania: 10.02.2021

Tłusty Czwartek to OBFITOŚĆ, a ona zawsze jest pochodną dawania. Dzięki Wam mali mieszkańcy Kasisi doświadczają obfitości DOBRA w życiu, w którym na początku coś poszło bardzo nie tak. Na szczęście tam, gdzie dla innych jest za trudno, gdy odrzucają, tracą nadzieję i wiarę, jesteście Wy i Siostry!

Sami zobaczcie – ANASTAZJA, o której życie tak walczyliśmy, PO RAZ PIERWSZY IDZIE DO SZKOŁY!!!

Gdy pojawiła się u nas w stanie skrajnego zagłodzenia, wszyscy modliliśmy się o choćby jeszcze jeden dzień. Z tych dni uzbierało się już 6 pełnych życia lat. To najlepszy dowód na to, jak działa Wasza dawana w obfitości dzieciom miłość. Gdyby nie Kasisi, gdyby nie cała żywność, jaką dostarczacie do Spiżarni, w tym mleko terapeutyczne, Anastazja nie zaczęłaby dziś szkoły…

Tłusty Czwartek w kasiskiej Spiżarni to zawsze PĄCZKOWANIE dobra. Specjalnie na ten dzień dodaliśmy do oferty pączki, które możecie już teraz ufundować naszym dzieciom!

U nas nigdy nie ma pustych kalorii. Każdy podarowany przez Was PĄCZEK DOBRA zamienimy na DOBRO w czystej postaci! Takie DOBRO, dzięki któremu Anastazja się dziś uśmiecha i spełnia swoje marzenia o tornistrze i nowych szkolnych koleżankach. Dzięki PĄCZKOM DOBRA przybędzie w Kasisi wartościowych produktów spożywczych, leków w naszym szpitaliku, wszystkiego co pomaga nam budować ten pełen nadziei DOM.

To jak? Pobijemy w tym roku rekordy pączkowania?