Podarujcie małą cegiełkę

Data dodania: 31.05.2023
Utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz – trzeszcząc i zgrzytając – błagają o wymianę. Mowa oczywiście o łóżeczkach – stalowych, szpitalnych. Naprawdę wysłużonych.
Wiemy, jak ogromnie Siostrom zależy na tym, żeby dzieci w Kasisi czuły się jak w Domu! Niestety – prędzej czy później – każdy dom będzie potrzebował trochę modernizacji. A przecież w Kasisi jest tyle innych, ważnych wydatków!
My jednak myślimy, że nie można już dłużej zwlekać – sypialnie bejbików przeszły gruntowny remont i jedyne, czego im brakuje, to łóżeczka. Nowiutkie, drewniane łóżka i materace ukołyszą do snu nasze dzieciaki, które ciężko zapracowały na dobry sen codziennymi psotami. Niech żadne trzaski i zimne szczebelki w tym nie przeszkadzają!
Potrzebujemy aż 30 łóżeczek. Cena jednego łóżeczka z materacem w Zambii to około 7300 kwacha, czyli blisko 1600 zł. Dużo, ale takie zakupy w Zambii są bardzo drogie, ponieważ wiele towarów jest sprowadzanych z zagranicy.
Nie prosimy o wiele! Podarujcie po prostu małą cegiełkę – 10-20 zł. Zakup ten będzie służył wielu, wielu pokoleniom małych Kasisjan!
Nie możemy sobie wyobrazić piękniejszego prezentu na Dzień Dziecka. Złotówka do złotówki – razem zamienimy to miejsce w sypialnię jak z bajki!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł