moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Podarujcie Twalumbie butelkę mleka

Data dodania: 19.12.2022

Kilka dni temu w progu Kasisi stanęła mama rocznego Twalumby. Całkowicie bezradna, pozbawiona pomocy i okrutnie skrzywdzona przez innych, poprosiła o pomoc dla synka. Widziała, że drzwi tego Domu są otwarte dla każdego, ponieważ tu spędziła swoje dzieciństwo.

Siostra Mariola zaproponowała, że zaopiekuje się małym Twalumbą, aby dziewczyna mogła dokończyć edukację i wybrać dobry zawód – w ten sposób będzie mogła zapewnić sobie i dziecku byt.

Chłopiec czuje się w Kasisi cudownie! Śmiało zasuwa z innymi bejbikami na motorkach, ma bardzo dobry apetyt i nie choruje. Mama malucha regularnie go odwiedza i nie może się doczekać, aż znów zamieszka z synkiem. Jedyne, czego Twalumba potrzebuje, to wyciągnięta pomocna dłoń, podczas gdy jego mama robi wszystko, aby odbudować swoje życie.

Czy podarujecie dziś chłopcu butelkę mleka, pierwszy w życiu świąteczny prezent lub porcję kurczaka? Wystarczy naprawdę niewiele, by dla Twalumby były to spokojne, dobre Święta!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł