Podarujcie Twalumbie butelkę mleka

Data dodania: 19.12.2022

Kilka dni temu w progu Kasisi stanęła mama rocznego Twalumby. Całkowicie bezradna, pozbawiona pomocy i okrutnie skrzywdzona przez innych, poprosiła o pomoc dla synka. Widziała, że drzwi tego Domu są otwarte dla każdego, ponieważ tu spędziła swoje dzieciństwo.

Siostra Mariola zaproponowała, że zaopiekuje się małym Twalumbą, aby dziewczyna mogła dokończyć edukację i wybrać dobry zawód – w ten sposób będzie mogła zapewnić sobie i dziecku byt.

Chłopiec czuje się w Kasisi cudownie! Śmiało zasuwa z innymi bejbikami na motorkach, ma bardzo dobry apetyt i nie choruje. Mama malucha regularnie go odwiedza i nie może się doczekać, aż znów zamieszka z synkiem. Jedyne, czego Twalumba potrzebuje, to wyciągnięta pomocna dłoń, podczas gdy jego mama robi wszystko, aby odbudować swoje życie.

Czy podarujecie dziś chłopcu butelkę mleka, pierwszy w życiu świąteczny prezent lub porcję kurczaka? Wystarczy naprawdę niewiele, by dla Twalumby były to spokojne, dobre Święta!

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!