moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Podarujmy dziś odrobinę ciepła naszym Kasisjanom!

Data dodania: 09.07.2021

Słupek rtęci w termometrze spadający do poziomu, jaki rzadko można spotkać w Zambii, i silne wiatry sprawiły, że przez ostanie dni starsze dzieci zaszyły się z podręcznikami w domkach, kontynuując samodzielnie naukę (szkoły wciąż pozostają zamknięte). Nikt nie wychylał nosa na dwór, poza naszymi maluchami. Uzbrojone w czapki i niewyczerpalne pokłady energii, nawet na jeden dzień nie odpuściły placu zabaw. Tam temperatura zawsze mocno dodatnia

Gorąco też zrobiło się na sali do rehabilitacji za sprawą s. Gertrudy – nowego mieszkańca Domu. Jest wykształconą fizjoterapeutką. I choć zaprzyjaźniona z Kasisi rehabilitantka – Ingrid – czyni cuda z naszymi niepełnosprawnymi dziećmi, to bardzo nam brakowało obecności specjalisty na co dzień. Dziś na pierwszy ogień s. Gertruda wzięła Aarona. Uśmiech, jakim obdarowywał wszystkich po skończonych zajęciach, pozwala nam przypuszczać, że od teraz chłopiec będzie stałym bywalcem na salonie fizjoterapeutycznym.

A skoro u nas żar leje się z nieba, to może dacie się namówić na oddanie DZIŚ odrobiny ciepła Kasisjanom, stawiając na półki spiżarni kilka rozgrzewających kalorii? Talerz dla ucznia? Czekolada? Kurczak? Dobry posiłek, to nie tylko szczęśliwe dzieciaki. To również zdrowie, mnóstwo energii do zabaw i sił do nauki. A z Wami nie straszna nam nawet afrykańska zima!

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 528 zł
potrzebujemy:
4 950 zł