moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Podobno w czasie deszczu dzieci się nudzą

Data dodania: 13.01.2023

Podobno w czasie deszczu dzieci się nudzą, ale nie w Kasisi!

Kolorowe klocki bezapelacyjnie wygrywają konkurencję na najatrakcyjniejsze zajęcia w porze deszczowej.

Minimalizm lub postmodernizm, zaprawione odrobiną klasyki – takiego wyczucia stylu, i nieokiełznanej wyobraźni, jakie mają mali Kasisjanie, nie powstydziliby się studenci architektury, ba, nawet doświadczeni projektanci.

Spójrzcie na te budowle-cuda, które wyszły spod rąk naszych dzieciaków. Która jest najbliższa Waszemu sercu i dlaczego? Prostota pomysłu Marii Sibangandu, a może mobilna propozycja Faith (mamy podejrzenia, że tak właśnie będzie wyglądać autobus, który zawiezie wszystkich Kasisjanów na wycieczkę do Livingstone)?. Mamy jeszcze jedną prośbę: zasugerujcie nazwy tych wspaniałych projektów!

Dobrze zapowiadające się projektantki z Kasisi zyskały już wśród najbliższych przyjaciółek z domu swoje zagorzałe fanki. Należą do nich – Blessing, która postanowiła przypomnieć sobie jak była malutkim bejbikiem i ssała smoczek oraz Agnes, która w jednym czasie dopinguje swoje przyjaciółki-projektantki i czeka w gotowości, żeby kogoś zbadać. Pora deszczowa potrwa w Kasisi do kwietnia, na pewno więc w tym czasie powstanie jeszcze niejeden wybitny, architektoniczny projekt.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł