Podsumowanie 2019 roku

Data dodania: 31.12.2019

Kończy się kolejny BARDZO DOBRY rok!!! Jeśli macie jakąś wątpliwość, że taki był, pomyślcie o 240 dzieciakach z Kasisi, którym przez 365 dni spełnialiście marzenia, które wysyłaliście do szkoły, leczyliście, dla których budowaliście bezpieczny, radosny DOM!!!

Dzięki Waszemu stałemu wsparciu do Kasisi przekazaliśmy w tym roku prawie PÓŁ MILIONA DOLARÓW (dokładnie: 480 200 USD, czyli 1 862 049,85 zł). To ponad 300 000 tys. więcej niż rok temu. Przekazaliśmy leki i inne wsparcie rzeczowe o wartości 25 000 zł. Na studiach w Polsce mamy już dwoje studentów z Kasisi. Na ich edukację i utrzymanie wydaliśmy 98 000 zł.

Łącznie nasze wsparcie dla podopiecznych to PRAWIE DWA MILIONY ZŁOTYCH, a dokładnie 1 985 049,85 zł.

Dzięki takiemu wsparciu nasi podopieczni mogą spać spokojnie. W Kasisi jest teraz ponad 240 dzieci. Miesięcznie przygotowujemy dla nich ponad 20 tys. posiłków. Ponad 60 podopiecznych wymaga stałej opieki medycznej. Każdy otrzymuje taką pomoc, jakiej potrzebuje.

W tym roku zrealizowaliśmy kapitalny remont naszego szpitalika House of Hope i Edmund’s house, w którym mieszkają przedszkolaki. Plac zabaw zmienił się nie do poznania. Pojawiły się na nim nowe drewniane zabawki. Kupiliśmy nowy samochód, mnóstwo leków i nowego sprzętu medycznego.

Kasisi stało się w tym roku domem dla 40 nowych dzieci!

Szczęśliwy i bezpieczny rok Kasisi zawdzięcza Wam. Zostańcie z nami na kolejny. BARDZO Was potrzebujemy!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł