moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Podziel się swoją radą

Data dodania: 01.06.2022

How are you?! — Felix wita tak każdego gościa w Kasisi bez żadnego skrępowania! W ciągu kilku ostatnich miesięcy, z zamkniętego i małomównego dziecka, stał się gadułą pierwszej klasy! To oczywiście zasługa Kasisi, które każdego dnia buduje wiarę w siebie najbardziej wycofanych podopiecznych i pomaga im zaprzyjaźnić się z tym światem.

Uwielbiamy świętować Dzień Dziecka i wiemy, jak to robić, bo w Kasisi każdy taki jest. Z tej okazji mamy pomysł:

NAPISZMY RAZEM KSIĄŻKĘ NAJLEPSZYCH RAD NA ŻYCIE!

„Dużo się uśmiechaj i rozśmieszaj innych”, „Pamiętaj, lepiej przegrać niż oszukiwać”, „Psy wcale nie jedzą kotów”, „Od jedzenia arbuzów z pestkami w brzuchu nie urośnie ci drzewo”.

Te najcenniejsze zdania drogowskazy ukształtowały z nas ludzi, którymi jesteśmy i zostały z nami na zawsze. Podzielmy się dziś nimi z dziećmi w dniu ich święta i stwórzmy przewodnik po świecie dla dużych i małych.

Wpisz swoją radę — najlepiej jedno zdanie — w specjalnie przygotowany formularz. Zapisz się do newslettera Fundacji Kasisi, by zyskać pewność, że gotowy poradnik dostaniesz jako pierwszy, w Dniu Dziecka Afrykańskiego 16 czerwca.

Powiedz dziecku, co jest ważne w życiu! Napisz z nami książkę najlepszych rad na życie!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł