Pomagamy Marii i Josephowi stawiać pierwsze kroki w nowej rzeczywistości.

Data dodania: 23.04.2024
Mała Marysia, biegając z innymi dzieciakami jak Kopciuszek, gubi jednego bucika podczas intensywnej zabawy, w ogóle tego nie zauważając.
Przyszła na świat w jednej chwili ze swoim bratem Josephem we wrześniu 2022 roku. Narodziny bliźniąt powinny być momentem wielkiego szczęścia, ale stało się inaczej. Najważniejszą w życiu rodziców chwilę przerwała tragedia. Kilka dni po porodzie zmarła mama noworodków.
Sam tata nie był w stanie zająć się maleństwami. Decyzja o ich oddaniu nie należała do łatwych. Przynosząc miesięczne dzieci do Kasisi, wiedział jednak, że to najlepsze, co może dla nich zrobić.
Maria i Joseph szybko poczuli się w Kasisi jak w domu. Chłopak najbardziej odnajduje się w ramionach Mamies, które każdego dnia poświęcają mu swój czas. Drobna Marysia okazała się wulkanem energii i trudno ją zatrzymać.
Mamy nadzieję, że historia Marii i Josepha zakończy się tak samo szczęśliwie, jak historia wszystkim znanej księżniczki. Że pewnego dnia, gdy podrosną, ich tata będzie gotowy, by przyjąć ich z powrotem do swojego domu. Dopóki to nie nastąpi, dzieciaki potrzebują Waszego wsparcia. Ich opieka, edukacja i rozwój są możliwe dzięki Wam.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł