Pomóż Nam Stworzyć Niezapomniane Chwile dla Naszych Podopiecznych

Data dodania: 11.12.2023

Sprawa (jak to zwykle u nas) jest prosta – skoro dzieci lubią dostawać prezenty, marzą o nich, czekają na nie, to należy im je dawać! Dopinamy na ostatni guzik projekt Christmas Party 2023! Nie może Cię w nim zabraknąć!

Już tradycyjnie w Boże Narodzenie całe Kasisi zmieni się w dziecięcy raj. Na stołach pojawią się ulubione smakołyki a pod choinką wymarzone prezenty. Odrzucamy zmartwienia i robimy wszystko, by ten czas był dla naszych dzieciaków niezapomniany! Kasisi na tym polega. Nasi podopieczni to ofiary handlu ludźmi, dzieciaki chore, niepełnosprawne ruchowo i intelektualnie. To młodzi ludzie, którzy dopiero w Kasisi przekonują się, czym jest akceptacja, miłość, troska i bezpieczeństwo.

O co prosimy?! O to, byście o tych wspaniałych, młodych ludziach, w swoich przygotowaniach do Świąt nie zapomnieli. O nich naprawdę nie można zapomnieć. Chcemy, żeby wiedzieli, że prócz wielu złych ludzi, których na tym świecie już spotkali, mają też wielu wspaniałych przyjaciół. Szukamy 300 osób, które szykując swoje Święta, za 40 złotych wyszykują Święta któremuś z lokatorów Kasisi. To będzie naprawdę najlepszy sposób na prezent dla naszych i Waszych podopiecznych. Powiemy im, że ta świąteczna uczta i prezenty są od Was, że tak wiele osób o nich pamięta.

Zaproś na świąteczne przyjecie jednego mieszkańca Kasisi!!! Jak to zrobić? Odwiedź nasz kasiski sklep i zaproś dziecko do świątecznego stołu. Zróbmy naszym podopiecznym Gwiazdkę, której nie zapomną nigdy!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł