moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Pomóżcie nam spełnić kolejne marzenie!

Data dodania: 09.02.2022

Mamy kolejne marzenie i mocno wierzymy, że możecie nam je spełnić! Chcemy, by w Kasisi powstała sala integracji sensorycznej z prawdziwego zdarzenia. Trochę specjalistycznych zabawek już dzięki Wam mamy, ale wielu wciąż brakuje. Dzięki takim pomocom jak skrzynia światła, sensoryczna podłoga, ekran z kolorów, piłki rehabilitacyjne, dyski sensoryczne czy nowe instrumenty muzyczne, będziemy mogli wspomagać prawidłowy rozwój zmysłów wzroku, słuchu i dotyku u naszych dzieciaków. Dlaczego to takie ważne?

Wielu mieszkańców Kasisi to wcześniaki, dzieci urodzone w trudnych warunkach, także po różnych traumach i przemocy domowej. Ciężar doświadczeń, jakie niosą ze sobą, mocno odciska się na ich zdrowiu fizycznym i psychicznym. Prócz rehabilitacji wiele z nich potrzebuje terapii integracji sensorycznej. Obniżone napięcie mięśniowe, zaburzenia czucia głębokiego, zmysłów równowagi, zdolności psychoruchowych, problemy z koncentracją – to tylko wierzchołek góry zmagań, z którymi mierzą się na co dzień. Bez profesjonalnej pomocy dziś, w przyszłości będą miały kłopoty. A my przecież chcemy, by nie miały problemów w nauce i na start miały takie same szanse jak ich rówieśnicy.

Wszystkie pomoce terapeutyczne, którą wspólnie opracowaliśmy z naszą wysłanniczką do Kasisi, terapeutką Kasią Stęgowską opiewają na kwotę 8900 zł. W tej cenie jest już też transport do Zambii. Zabawki kupimy w Polsce, bo na miejscu dostać się ich po prostu nie da.

Widzimy już pierwsze efekty ciężkiej pracy Kasi. Widzimy też jak bardzo potrzebuje nowych narzędzi. Dlatego bardzo na Was liczymy! Pomóżcie nam wyposażyć salę do integracji sensorycznej i powalczyć o przyszłość naszych dzieciaków!

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł