Pomóżcie spełnić marzenia naszych dzieci

Data dodania: 20.12.2021

Atmosfera Bożego Narodzenia udziela się już chyba wszystkim. Kolorowe kartki z życzeniami, prezenty, słodycze, kalendarze adwentowe… Ten szczególny czas, który nawet w nas, dorosłych, budzi dziecko, dla dzieci z Kasisi jest szczególnie wyjątkowy.

Niektórzy z naszych podopiecznych, którzy trafili do Kasisi w tym roku, otrzymają gwiazdkowy prezent po raz pierwszy w życiu! Po raz pierwszy też spędzą Święta z kochającą kasiską rodziną, w końcu będą dla kogoś najważniejsi na świecie. Czy możecie sobie wyobrazić jak wielka to będzie radość?!

Nasi podopieczni nie marzą wcale o Play Station, nowym rowerze, ani smartwatchu. Spełnieniem ich największych pragnień będzie gwiazdkowe przyjęcie, podczas którego dzieci, siostry i cały personel Kasisi zasiądą przy świątecznym stole. Zaglądacie do naszego kalendarza adwentowego? Jeśli nie, koniecznie to zróbcie, żeby przekonać się, co dla Was przygotowały nasze dzieci!

Wy też możecie przygotować na te święta coś specjalnie dla nich i pomóc nam zastawić świąteczny stół smakołykami, na które siostry nie mogą sobie pozwolić w ciągu roku!

Uruchomiliśmy zbiórkę, która pomoże siostrom w przygotowaniu ponad 230 talerzyków świątecznych. Dzięki Wam uzbieraliśmy ich już 93 – jeśli chcecie wesprzeć ten cel choćby najmniejszą wpłatą, zajrzyjcie do zbiórki. I pamiętajcie! U nas nie ma zbyt małych kwot!!! Każde wsparcie jest ważne i każde pomaga zbliżyć się do spełnienia najwiekszych marzeń!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł