moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Pomóżcie sprawić ogromną radość dzieciom

Data dodania: 18.08.2022

Mamy dla Was bojowe zadanie, które nie kosztuje ani złotówki, a sprawi OGROMNĄ RADOŚĆ dzieciom. Pomożecie?

Tak się składa, że w Kasisi mamy prawdziwych miłośników puzzli. Jest to jedna z ulubionych rozrywek dziewczynek z Martin’s House i teraz układają je na czas!

Chcemy im zrobić niespodziankę (siostry czytające tego posta bardzo prosimy o niezdradzanie naszych zamiarów podopiecznym Kasisi) i wysłać komplet puzzli (albo kilka). Ale puzzli wyjątkowych, bo Waszego projektu. Podarujmy Kasisi trochę uśmiechu prosto z Polski!

Wyślijcie nam swoje najpiękniejsze zdjęcia, grafiki, rysunki Waszych dzieciaków, oznaczcie też pod postem grafików, artystów i fotografów, których uwielbiacie. A nuż ktoś zgodzi się podarować Kasisi swoje dzieło?

Zamianą Waszych prac w puzzle zajmie się nasza warszawska Kasia, która podczas najbliższego wyjazdu jeszcze w tym roku własnoręcznie przekaże je dziewczynkom z Martin’s House. Czas na zamieszczenie swojej pracy w komentarzu pod tym postem macie do najbliższej niedzieli!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 528 zł
potrzebujemy:
4 950 zł