moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Pomóżcie sprawić ogromną radość dzieciom

Data dodania: 18.08.2022

Mamy dla Was bojowe zadanie, które nie kosztuje ani złotówki, a sprawi OGROMNĄ RADOŚĆ dzieciom. Pomożecie?

Tak się składa, że w Kasisi mamy prawdziwych miłośników puzzli. Jest to jedna z ulubionych rozrywek dziewczynek z Martin’s House i teraz układają je na czas!

Chcemy im zrobić niespodziankę (siostry czytające tego posta bardzo prosimy o niezdradzanie naszych zamiarów podopiecznym Kasisi) i wysłać komplet puzzli (albo kilka). Ale puzzli wyjątkowych, bo Waszego projektu. Podarujmy Kasisi trochę uśmiechu prosto z Polski!

Wyślijcie nam swoje najpiękniejsze zdjęcia, grafiki, rysunki Waszych dzieciaków, oznaczcie też pod postem grafików, artystów i fotografów, których uwielbiacie. A nuż ktoś zgodzi się podarować Kasisi swoje dzieło?

Zamianą Waszych prac w puzzle zajmie się nasza warszawska Kasia, która podczas najbliższego wyjazdu jeszcze w tym roku własnoręcznie przekaże je dziewczynkom z Martin’s House. Czas na zamieszczenie swojej pracy w komentarzu pod tym postem macie do najbliższej niedzieli!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 750 zł
potrzebujemy:
17 000 zł