Pomóżcie sprawić ogromną radość dzieciom

Data dodania: 18.08.2022

Mamy dla Was bojowe zadanie, które nie kosztuje ani złotówki, a sprawi OGROMNĄ RADOŚĆ dzieciom. Pomożecie?

Tak się składa, że w Kasisi mamy prawdziwych miłośników puzzli. Jest to jedna z ulubionych rozrywek dziewczynek z Martin’s House i teraz układają je na czas!

Chcemy im zrobić niespodziankę (siostry czytające tego posta bardzo prosimy o niezdradzanie naszych zamiarów podopiecznym Kasisi) i wysłać komplet puzzli (albo kilka). Ale puzzli wyjątkowych, bo Waszego projektu. Podarujmy Kasisi trochę uśmiechu prosto z Polski!

Wyślijcie nam swoje najpiękniejsze zdjęcia, grafiki, rysunki Waszych dzieciaków, oznaczcie też pod postem grafików, artystów i fotografów, których uwielbiacie. A nuż ktoś zgodzi się podarować Kasisi swoje dzieło?

Zamianą Waszych prac w puzzle zajmie się nasza warszawska Kasia, która podczas najbliższego wyjazdu jeszcze w tym roku własnoręcznie przekaże je dziewczynkom z Martin’s House. Czas na zamieszczenie swojej pracy w komentarzu pod tym postem macie do najbliższej niedzieli!