moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Powiększamy kasiską rodzinę

Data dodania: 04.02.2020
James nie może powstrzymać swojej radości, a my wszyscy czujemy to samo! Na facebooku jest nas już ponad 72 tysiące, codziennie mamy też wielu gości na stronie. Tyle dobrych ludzi wokół Kasisi sprawia, że dzieciaki mogą zapomnieć o zmartwieniach, chodzić do wymarzonych szkół i zawsze na czas dostawać niezbędną pomoc medyczną. A gdyby tak Ci wszyscy dobrzy ludzie zaprosili dziś do wielkiej kasiskiej rodziny swoich znajomych, a ci swoich znajomych?! Ilu byłoby nas tutaj jutro?!

Wiemy, jak Wasze wsparcie, zaangażowanie i pomoc zamienia się w Kasisi w czyste szczęście i wolną od zmartwień głowę. Wierzymy, że wspólnie wywołamy jeszcze wiele uśmiechów na twarzach naszych podopiecznych. Planujemy w tym roku gruntowny remont kuchni i jadalni, które zmian bardzo wymagają. Każdego tygodnia wydajemy ponad 6 tysięcy posiłków, a chcąc je urozmaicić musimy zainwestować w nowe sprzęty, jak choćby piekarniki. Długo wyczekiwanego remontu doczekają się też budynki, w których mieszkają starsi chłopcy. Tego wszystkiego nie zrobimy bez Was!

Zanim z tym wszystkim ruszymy, bardzo Was prosimy, piszcie o nas i rozmawiajcie ze znajomymi.

Gwarantujemy Wam, że dołączając do nas, poczujecie się, jak w domu, bo pomaganie to nie męka wyrzeczenia, a szczęście płynące z tego, że zyskuje się kompletnie nowy świat. Dzieląc się z dziećmi tym, co mamy, one zawsze dzielą się z nami swoją radością i wdzięcznością.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł