moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Powrót do szkoły.

Data dodania: 26.09.2020
Kilkoro z naszych podopiecznych: Steven, Patric, Whatson, Sharon, Belita, Yvonne, Liness i Elizabeth wczoraj wybrali się z siostrą Mariolą na pożegnalną pizzę. Jutro bladym świtem wyjeżdżają do szkolnych internatów.
W końcu! Po dłuuugiej covidowej przerwie w Zambii ruszają szkoły. Mimo że nasza młodzież zdążyła stęsknić się za szkolnym dzwonkiem, to jednak wyjazdom z domu na dłużej zawsze towarzyszą wzruszania. Wczoraj najstarsza grupa uczniów mogła przez chwilę spokojnie pożegnać się z Mamushią. Po południu zaczną się przygotowania, a to zawsze wielkie zamieszanie: pakowanie książek, przyborów szkolnych, ubrań , środków higieny, robienie wałówek. Wrócą do Kasisi dopiero na Boże Naradzenie.
W ślad za młodzieżą w kolejnych dniach do szkół poślemy ponad 150 kasiskich uczniów. Koszt edukacji naszych dzieci na wszystkich poziomach kształcenia jest niebagatelny, rocznie przekracza 200 000 zł. Taką sumę jesteśmy w stanie zebrać tylko dzięki Wam. Wy rozumiecie doskonale, że Kasisi to nie eventy i jednorazowe zbiórki, to obejmująca wiele lat odpowiedzialność. Dzięki Waszej adopcyjnej opiece i Zakupom dla Kasisi, ŻADNE dziecko, które do nas trafia, nie jest wykluczone z edukacji, WSZYSTKIE mają szansę na szkołę, rozwój i przyszłość, o jakiej marzą.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 220 zł
potrzebujemy:
4 950 zł