Prosimy dziś o modlitwę za siostrę Faustinę

Data dodania: 25.06.2024
Każdy, kto poznał Siostrę Faustinę, wie, ile ciepła i miłości kryje się w jej sercu. Nie umiemy sobie wyobrazić, że być może są to ostatnie godziny jej ziemskiego życia.
Dostaliśmy wiadomość z Kasisi z prośbą o modlitwę, żeby mogła odejść spokojnie.
Jest przygotowana i pogodzona z odejściem. Powtarzamy jej, że bardzo ją kochamy. Was też prosimy dziś o modlitwę i wysłanie ciepłych myśli do siostry Faustiny.

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.