Puchnę z dumy!

Data dodania: 28.09.2019

Tylko spójrzcie, jakie dzieła tworzą nasi wychowankowie z Domu Dziecka w Kasisi! Tak się cieszę, że via Fundacja Kasisi mogliśmy/możemy zapewnić im nie tylko schronienie, jedzenie, leki, szkołę, ale też stworzyć (przez zajęcia z malarzami i rzeźbiarzami, kontakt ze znawcami tematu, czy wreszcie zakup wszystkiego, co potrzebne, ale też pilnowanie naszych twórców, żeby się nie lenili), warunki do rozwoju ich talentów!

Te pierwsze prace – pędzla Suwilanjiego – to przecież naprawdę sztuka przez duże SZTU!

Szymon Hołownia

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!