Puchnę z dumy!

Data dodania: 28.09.2019

Tylko spójrzcie, jakie dzieła tworzą nasi wychowankowie z Domu Dziecka w Kasisi! Tak się cieszę, że via Fundacja Kasisi mogliśmy/możemy zapewnić im nie tylko schronienie, jedzenie, leki, szkołę, ale też stworzyć (przez zajęcia z malarzami i rzeźbiarzami, kontakt ze znawcami tematu, czy wreszcie zakup wszystkiego, co potrzebne, ale też pilnowanie naszych twórców, żeby się nie lenili), warunki do rozwoju ich talentów!

Te pierwsze prace – pędzla Suwilanjiego – to przecież naprawdę sztuka przez duże SZTU!

Szymon Hołownia

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!