Puchnę z dumy!

Data dodania: 28.09.2019

Tylko spójrzcie, jakie dzieła tworzą nasi wychowankowie z Domu Dziecka w Kasisi! Tak się cieszę, że via Fundacja Kasisi mogliśmy/możemy zapewnić im nie tylko schronienie, jedzenie, leki, szkołę, ale też stworzyć (przez zajęcia z malarzami i rzeźbiarzami, kontakt ze znawcami tematu, czy wreszcie zakup wszystkiego, co potrzebne, ale też pilnowanie naszych twórców, żeby się nie lenili), warunki do rozwoju ich talentów!

Te pierwsze prace – pędzla Suwilanjiego – to przecież naprawdę sztuka przez duże SZTU!

Szymon Hołownia

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!