moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Pyszne racuchy autorstwa naszych podopiecznych

Data dodania: 07.04.2020

Mimo kwarantanny w Kasisi nie ma nudy. Robimy wszystko, by wirus do nas nie dotarł. Mamy tylko nadzieję, że nie roznosi się w powietrzu tak, jak zapach pysznych racuchów, który sparaliżował połowę Kasisi. Dziewczynki z House of Mercy w ramach radzenia sobie z nudą, przygotowały je zupełnie same, świetnie się przy tym bawiąc. Mistrzynie!

A jak Wy sobie dziś radzicie z kwarantanną? 😷

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł