moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Pyszne racuchy autorstwa naszych podopiecznych

Data dodania: 07.04.2020

Mimo kwarantanny w Kasisi nie ma nudy. Robimy wszystko, by wirus do nas nie dotarł. Mamy tylko nadzieję, że nie roznosi się w powietrzu tak, jak zapach pysznych racuchów, który sparaliżował połowę Kasisi. Dziewczynki z House of Mercy w ramach radzenia sobie z nudą, przygotowały je zupełnie same, świetnie się przy tym bawiąc. Mistrzynie!

A jak Wy sobie dziś radzicie z kwarantanną? 😷

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
13 950 zł
potrzebujemy:
17 000 zł