moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Ratujemy kolejne małe dziecko!

Data dodania: 10.05.2022

Ratujemy kolejne małe dziecko!

Michael, nazywany przez nas już Michałkiem, trafił do Kasisi wczoraj. Nie wiemy, kiedy się urodził, skąd dokładnie pochodzi i jak miał na imię. Michałem jest odkąd przekroczył próg Kasisi. Tu każde dziecko dostaje nie tylko tożsamość, ale tyle miłości, ile trzeba, by zatrzeć traumatyczne wspomnienia.

Mały Michałek może mieć 6-8 miesięcy. Został porzucony w buszu. Nie wiemy, dlaczego jego opiekunowie postąpili w taki sposób. Wiemy, że trzeba działać, by za malcem trauma odrzucenia nie ciągnęła się przez całe życie. Musimy wyciągnąć Michaela z niedożywienia. To, że głodował, widać gołym okiem. Jest apatyczny i jak u dzieci z chorobą głodową zaczynają żółknąć mu włosy, a na ciele pojawia się opuchlizna.

Prosimy Was o wsparcie! Odwiedźcie nasz kasiski sklep i podarujcie małemu mleko terapeutyczne. A jeśli możecie, zostańcie z nim na dłużej. Przyjaciół, którzy zatroszczą się o niego od pierwszych chwil w Kasisi, bardzo mu potrzeba.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł