Razem silniejsze: Siła kobiet tworzących dom pełen miłości w Kasisi

Data dodania: 08.03.2024

Poczucie humoru ich nie opuszcza. Mimo trudu, jaki każdego dnia wkładają w opiekę nad dzieciakami nie przestają się uśmiechać. Nie ma dnia, by sobie nie dokuczyły, ale to wszystko z miłości ❤️ Działają ze sobą w absolutnej synergii. Takie są właśnie nasze cudowne siostrzyczki.

Siostra Mariola, to mózg całego DOMU. Planuje, zarządza, dba o to, by wszystko chodziło jak w zegarku. I najważniejsze: to ona hojnie rozdaje dzieciakom ich ukochane witaminy w postaci żelków.

Nasze Kochane siostry bliźniaczki są jak woda i ogień. Siostra Marysia spokojna, refleksyjna, ale kiedy trzeba potrafi tupnąć nogą ☺️Siostra Janina, gdy opowiada nam o swoich spotkaniach z wężami, nie mamy już wątpliwości, że lubi adrenalinę! Chyba dlatego też tak świetnie idzie jej ogarnianie gromady energicznych dzieciaków.

Siostra Jolanta, mimo, że zwiedziła kawał świata, praktycznie całe swoje życie spędziła w Kasisi. Można pozazdrościć radości życia i wdzięczności, którą praktykuje każdego dnia ta prawie 100 letnia kobieta.

W Kasisi, oprócz polskich sióstr są też siostry zambijskie. Każda z nich wykonuje kawał dobrej roboty, by dom dobrze funkcjonował.

Każdego dnia pokazują, jak wielka siła drzemie w KOBIETACH. Jak wiele są w stanie wziąć na swoje barki. Jutro Dzień Kobiet, chcemy wszystkim PANIOM, tym małym i dużym zrobić niespodziankę, ale potrzebujemy do tego Waszej pomocy! W naszych ZAKUPACH DLA KASISI znajdziecie CZEKOLADKI NA DZIEŃ KOBIET. Wrzućcie kilka do swojego koszyka, a my jutro dostarczymy im ten słodki prezent ❤️