moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Rozpoczynamy przygotowania do Wielkiej Świątecznej Imprezy w Kasisi!

Data dodania: 30.11.2021

Rozpoczynamy przygotowania do Wielkiej Świątecznej Imprezy w Kasisi!

Tradycją w Domu jest organizowanie dla dzieci bożonarodzeniowego przyjęcia ze smakołykami, świątecznymi dekoracjami, prezentami i innymi niespodziankami.

Chcemy, żeby przyjemności choć w ten jeden dzień naprawdę było mnóstwo, by każde z naszych dzieci dostało wyjątkowy prezent.

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko.

Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty dla dzieci. Póki co mamy podarunki dla przedszkolaków z Martin’s House, ale do obdarowania pozostaje jeszcze prawie całe Kasisi. Także personel – o nich siostra nigdy mnie zapomina. To prawie 300 osób, a koszt całego świątecznego przyjęcia to 17 000 zł. Jeszcze parę lat temu takie niespodzianki były nierealne. Dziś, dzięki Wam, wiemy, że będziemy mogli spełnić marzenia dzieci!

Szukamy więc 300 osób, które szykując swoje Święta, za 57 zł zorganizują też Święta któremuś z lokatorów Kasisi. Dla nich to będzie naprawdę najlepszy prezent.

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł