Sezon sportowy w Kasisi

Data dodania: 07.11.2022
W Kasisi wchodzimy właśnie w sezon sportowy. Dziewczynki nie ustępują chłopcom, i chociaż nie zobaczycie ich na poniższym zdjęciu, to wiemy, że same nie mogą doczekać się odnowienia boiska. Chłopcy są już gotowi na rozpoczęcie meczu. Kto jest na tyle spostrzegawczy, żeby podpowiedzieć o jakim sporcie mowa?
W międzyczasie siostra Gertrude z pełnym poświęceniem rehabilituje nasze special needs dzieciaczki w baseniku.
Na naszych zdjęciach zawsze widzicie buzie uśmiechnięte od ucha do ucha, ale nic się samo nie zrobi – to podarowane przez Was talerze dla naszych małych sportowców sprawiają, że w Kasisi rośnie się zdrowo, bezpiecznie i z prawdziwą miłoscią do ruchu, która później procentuje.
Chodźcie z nami na sportowy rekord, podarujmy dziś dzieciom najwięcej pełnych talerzy w historii Kasisi!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł