moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Sezon sportowy w Kasisi

Data dodania: 07.11.2022
W Kasisi wchodzimy właśnie w sezon sportowy. Dziewczynki nie ustępują chłopcom, i chociaż nie zobaczycie ich na poniższym zdjęciu, to wiemy, że same nie mogą doczekać się odnowienia boiska. Chłopcy są już gotowi na rozpoczęcie meczu. Kto jest na tyle spostrzegawczy, żeby podpowiedzieć o jakim sporcie mowa?
W międzyczasie siostra Gertrude z pełnym poświęceniem rehabilituje nasze special needs dzieciaczki w baseniku.
Na naszych zdjęciach zawsze widzicie buzie uśmiechnięte od ucha do ucha, ale nic się samo nie zrobi – to podarowane przez Was talerze dla naszych małych sportowców sprawiają, że w Kasisi rośnie się zdrowo, bezpiecznie i z prawdziwą miłoscią do ruchu, która później procentuje.
Chodźcie z nami na sportowy rekord, podarujmy dziś dzieciom najwięcej pełnych talerzy w historii Kasisi!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 120 zł
potrzebujemy:
4 950 zł