Siła, mądrość i radość życia: Jak nasze seniorki nadal inspirują młodsze pokolenia.

Data dodania: 03.10.2023

Siostra Jolanta po chorobie ma zawroty głowy i potrzebuje pomocy, by przejść z jednego miejsca w drugie. Gdy ktoś służy ramieniem – a najczęściej są to najstarsi chłopcy – śmieje się wtedy: że ona to ma w życiu dobrze – z jednej strony laska, z drugiej młody mężczyzna i do przodu 🙂 Często też powtarza, że świat jest piękny.

Siostra Faustyna cierpi na demencję. Bywa, że nie poznaje bliskich osób, ale zawsze cieszy się, gdy ktoś ja odwiedzi. Lubi przebywać na świeżym powietrzu i oglądać zdjęcia.

Siostra Teresa zawsze ma wszystko pod kontrolą 😉 Dogląda dzieciaki i mimo, że nie ma już siły, by się z nimi bawić, to jednak obdarzy brzdące uśmiechem.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych chcemy podziękować naszym kochanym seniorkom za ich niezwykłą mądrość i doświadczenie.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł