moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Siostra Maria: Nowy Anioł w Kasisi

Data dodania: 17.01.2024

Kasiska rodzina powiększyła się o kolejnego anioła stróża! Siostra Maria jest pielęgniarką. Szybko się zadomowiła i od razu ruszyła do pracy. Czuwa właśnie przy Jamesie, który po ataku padaczki trafił pod kroplówkę. Będzie musiał spędzić w łóżku jakiś czas, żeby nabrać sił.

Chłopiec jeszcze niedawno nie potrafił unieść główki i siedzieć samodzielnie. Teraz próbuje stawiać pierwsze kroki. Niestety kryzysy wciąż się mu zdarzają. Trzymajcie kciuki za Jamesa, by szybko mógł wrócić do ćwiczeń, i wyślijcie ciepłe myśli dla siostry Marii, żeby wiedziała, że już jest nasza i cieszymy się, że teraz to Kasisi będzie jej domem.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł