Siostra Maria: Nowy Anioł w Kasisi

Data dodania: 17.01.2024

Kasiska rodzina powiększyła się o kolejnego anioła stróża! Siostra Maria jest pielęgniarką. Szybko się zadomowiła i od razu ruszyła do pracy. Czuwa właśnie przy Jamesie, który po ataku padaczki trafił pod kroplówkę. Będzie musiał spędzić w łóżku jakiś czas, żeby nabrać sił.

Chłopiec jeszcze niedawno nie potrafił unieść główki i siedzieć samodzielnie. Teraz próbuje stawiać pierwsze kroki. Niestety kryzysy wciąż się mu zdarzają. Trzymajcie kciuki za Jamesa, by szybko mógł wrócić do ćwiczeń, i wyślijcie ciepłe myśli dla siostry Marii, żeby wiedziała, że już jest nasza i cieszymy się, że teraz to Kasisi będzie jej domem.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł