moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Skrzydła miłości: James i Ewa zakotwiczą w sercach dzieci z Kasisi

Data dodania: 22.09.2023

James jest już w DOMU. Tym razem nie sam. Towarzyszy mu wspaniała kobieta, która od teraz dzieli z nim życie. W miniona sobotę, Ewa i James ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.
Dla nikogo nie było zaskoczeniem, że kierunkiem podróży poślubnej będzie właśnie Kasisi🙂
Młoda Para, choć zmęczona długim lotem, to bardzo szczęśliwa, że tu jest. James przedstawił Ewę swoim braciom i siostrom, a ci bardzo ciepło ja przyjęli. Otworzyli dla niej szeroko drzwi swojego DOMU, bo od dziś i ona jest częścią rodziny.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł