moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Sprawcie dzieciakom frajdę w te Mikołajki

Data dodania: 06.12.2021

Wśród życzeń dzieci pojawiają się ładne sukienki, niedrogie kosmetyki i plastikowe zegarki na rękę, ale największym powodzeniem cieszy się jedna rzecz – czekoladowy mikołaj! Prawdziwy Mikołaj martwi się, że przy takim zapotrzebowaniu będzie musiał zwiedzić wszystkie sklepy w promieniu 100 km, ale wie, że z Waszą pomocą taka dostawa to bułka z masłem!

Przypominamy, że w drogę wyruszyły Wasze starannie napisane listy, kartki, obrazki i drobne upominki – nie możemy doczekać się uśmiechniętych buzi dzieci, które odbiorą przesyłki.

Sprawcie dzieciakom frajdę w te Mikołajki – ufundujcie czekoladowego mikołaja, który jeszcze mocniej zmotywuje dzieci do dalszych przygotowań, a gwarantujemy, że tegoroczne kolędy będą śpiewane z taką parą, aż usłyszymy je tutaj, w Polsce!

A czy pamiętacie o naszym kalendarzu adwentowym? Koniecznie do niego zajrzyjcie, bowiem tylko dziś macie szansę otrzymać piękny kubek, idealny na prezent! Uwaga, pozostało nam tylko 30 sztuk!

Tymczasem życzymy Wam wspaniałych Mikołajek i pozostawiamy Was w towarzystwie Kasisjan w wyjątkowo świątecznym nastroju.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 442 zł
potrzebujemy:
10 000 zł